Сирупи, Капки, Спрееви

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Babytol D3, 30 kapsuli
Babytol D3 – Дополнителен извор на витамин Д3 е наменет за секојдневно земање на овој витамин за нов..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Babytol D3 + K1, 30 kapsuli
Babytol D3 + K1 100% PDU витамин К1 и витамин Д3 – препорачаната доза на витамин Д3 и К1 во една..
330 ден.
без ДДВ: 314 ден.
Babytol D3 + DHA Omega, 30 kapsuli
Бебешкиот мозок најинтензивно се развива во првите три месеци по раѓањето, а сетилата за вид, слух и..
460 ден.
без ДДВ: 438 ден.
Extra Strength Liquid Vitamin D3 1000IU, 30ml
NOW® Vitamin D-3 го обезбедува овој клучен витамин во високо апсорблива течна форма на маслен раство..
1.000 ден.
без ДДВ: 847 ден.
BioGaia Pro Tectis kapki, 5ml
За што се користи? Пробиотик за гастроинтестинално здравје   Информација за производот..
720 ден.
без ДДВ: 686 ден.
Kinder Multivitamin Sirup so L-Lysin, 150ml
Идеалната комбинација од есенцијалната аминокиселина Л-Лизин со одбрани витамини и минерали создадоа..
670 ден.
без ДДВ: 638 ден.
Dr.Theiss Mucoplant Morska voda sprej za nos, 20ml
Мукоплант Mорската вода е спреј за нос наменет за одржување на хигиена и физиолошка влажност на горн..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Dr.Theiss Mucoplant Morska voda sprej za nos so zalfija, 20ml
Мукоплант Mорската вода со арома на жалфија е спреј за нос наменет за одржување на хигиена и физиоло..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Dr.Theiss Multivitamol sirup, 200ml
Децата и адолесцентите не размислуваат дали храната која секојдневно ја внесуваат е здрава и богата ..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Dr.Theiss Multivitamol L-Formula sirup, 200ml
Децата и адолесцентите не размислуваат дали храната која секојдневно ја внесуваат е здрава и богата ..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
KidzOmega sirup, 200ml
KidzOmega Liquid претставува сируп кој е одличен извор на есенцијалните ЕПА и ДХА омега 3 масни..
1.810 ден.
без ДДВ: 1.534 ден.
Baby Vit, 25ml
За да пораснат здрави и силни, освен избалансирана исхрана,  на бебињата им е потребен широк сп..
790 ден.
без ДДВ: 752 ден.
Kaiser Pharm © 2023. UKION SHOPS