Столче за поткачување

Столче за поткачување

590 ден.
Шифра на производ: 221121185456
Достапност: На залиха
Количина:

• Миењето на рачињата се од голема важност за вашите најмили. Столчето за поткачување е нелизгачко и безбедно за користење на дечињата.

• Достапно во 3 бои: сива,минт и розева.

• Димензии на производот: 33x34x23cm.

Ве молиме контактирајте не за достапност на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: Baby Jem
Kaiser Pharm © 2022. UKION SHOPS